Facebook hesap silme

Facebook hesabımı tamamen ve tüm bilgiler ile beraber nasıl silebilirim?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu linke tıklayarak videolu anlatımını YouTube kanalımızdan izleyebilirsin: Facebook hesabını kalıcı olarak silme - VİDEO

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Facebook hesabını kalıcı olarak silme ve bir daha açılmaması için yapman gerekenler

      Facebook hesabını kalıcı olarak silme

      Aşağıdaki bağlantıya giderek “Hesabımı Sil” butonuna tıklamanız gerekiyor.

      Hesabınızı silmek için buraya tıklayın

      darkcrak darkcrak (5158)