Facebook Hesaplarımın Kapatılmaması İçin Ne Yapmalıyım?

Eski konumdan bilen bilir, hesabım hemen kitlendi, yüzünü çekip at dedi, çekip attım. Ama hesap silindi.. Aynı e-posta ile hesap açamadım, yeni e-posta ile yeni bir hesap açmayı planlıyorum. Bu hasabın, kilitlenip, kapatılmaması için, ne yapabilirim?

ismail11 ismail11 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hiçbir şey yapamazsınız. Benim geçen sene bu yüzden 6 tane yeni açtığım hesap kapandı. Facebook hesabınıza eklediğiniz resim, isim-soyisim ve doğum tarihi kimliğinizdekiyle aynı olmak zorunda. Daha sonra tekrar kapandığı zaman kimliğinizi gönderip o hesabın gerçek sahibi olduğunuzu onaylayacaksınız. Hesabınızı kapanmadan kullanabilmenin tek yolu budur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ben hiç bir şey yapmıyorum, kapanmıyor. Hemde facebook ilk zamanlarından beri.. :)

      Herhalde tek hesap kullandığım içindir, öyle değilmi..

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Eskiden bu kadar sıkı değildi işler hocam. Son zamanlarda böyle olmaya başladı. Hesabınız eskiyse siz etkilenmiyorsunuzdur doğal olarak.. omercik 6 yıl önce
      • Olabilir, bilemiyorum. Ama şimdilerde bilhassada gençliğin pek uygun ve düzgün kullanmadığıda bir vaka. Kapanmalara ve hesap iptallerinede herhalde genellikle bunlar kaynaklık ediyor. Ben böyle düşünüyor ve tahmin ediyorum @farurhenho temmuz 6 yıl önce
      • Onun da etkisi var hocam. Ama en temel sebep sahte hesapların önüne geçmek. @temmuz omercik 6 yıl önce