Facebook ifadelerini kendi siteme nasıl gömerim?

Merhaba,bir teknoloji sitesınde gordum!;kızgın,üzgün,hahaaha flan var bunları kendi siteme bende nasil ekleriimm yardim edin lutfen eğer ekleyebilirsen çok güzel olacak👍

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunlar genel olarak emoji olarak adlandiriliyor.

    https://emojipedia.org/facebook adresinden facebook emojilerini indirebilirsin. Bunlar gif uzantili resimler. Sitene normal resim ekler gibi ekleyebilirsin.

    Düzenleme:

    hazır kodlar varmış. Facebook emoji koldarı için https://platform.sharethis.com/get-inline-reaction-buttons adresinden üye olup kodları alabilirsin.

    Facebook ifadelerini sitene eklemek için:

    1. Yukarıdaki linkte git.
    2. Sayfa altındaki Register & Get The Code linkine tıkla.
    3. Açılan formda
      Domain alanına site adını yaz. Örneğin: uzmanim.net
      Email bölümüne email adresini yaz.
      Password bölümüne de bir parola belirleyerek yaz.
      Alttaki kutucuğu işaretle ve Get the Code butonuna bas.
    4. İşlem sonunda iki kod verilecek ilki:
      <script src="//platform-api.sharethis.com/js/sharethis.js#property=5b0bcc893dfc7c0011da0f39&product=inline-reaction-buttons"></script>

      gibi bir kod olacak bu kodu web sayfada <head> </head> etiketleri arasına ekle.

    5. Diğer ikinci kodu kopyala bu kodu da Facebook ifadelerinin görünmesini istediğin yere yapıştır.

      <div class="sharethis-inline-reaction-buttons"></div>

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alattin peki insanlar bunlara tıklayınca yaı çıkmasını nasil ayarlarim? Kod falan? ozgurlol 5 yıl önce
    • @fakiradam HTML ve JS bilmiyorsan bu dediklerini yapamazsın. alattin 5 yıl önce
    • @alattin bilmıyorum,hazır kod falan var mı? ozgurlol 5 yıl önce
    • @fakiradam hazır kod varmış. Link ekledim üye olup kod alabilirsin alattin 5 yıl önce
    • @alattin sagolun siz adamsiniz. ozgurlol 5 yıl önce