Facebook ile nasıl iletişime geçebilirim?

Facebook ile nasıl iletişime geçebilirim? Facebook müşteri hizmetleri numarası ya da iletişim için Facebook email adresi var mı?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook müşteri hizmetleri numarası diye bir numara yok. Facebook telefon üzerinden destek vermiyor. Facebook ile iletişime geçmek için ancak yardım merkezini kullanabilirsiniz https://www.facebook.com/help/?helpref=hc_global_nav

    Bunun dışında Facebook'un destek verdiği bir mail adresi ya da telefon numarası mevcut değil.

    alattin alattin (16999)