Facebook , İnstagram ve YouTube'dan yorum, video bildirimleri ve paylaşıma ilişkin e-postaları iptal etmek hk.

Arkadaşlar, Facebook, İnstagram ve YouTube'dan yaptığımız paylaşımlara, yorumlara ile diğer kişilerin paylaşımları hakkında sürekli e-posta geliyor bu durum e-posta kutusunun dolmasına sebebiyet veriyor, bu e-postaların gelmememesi için ne yapmalıyım bir bilginiz var mı bu konu ile ilgili ?

Saygılarımla.

lucas77 lucas77 (199)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gelen her epostanın altında bildirimleri almama seçeneği vardır.  Abonelikten çık, unsubscript gibi adları vardır. O linklere tıkla.  Mesela Facebook maillerinin altında ben de şu var:

    Bu e-posta .....@gmail.com adresine gönderildi. Abonelikten çıkabilirsiniz veya reklamlar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
    Abonelikten çıkabilirsiniz kısmı link. Mail almak istemiyorsan buna tıklaman yeterli.

    hakan hakan (15424)
    8 ay önce cevaplandı