Facebook "kalın, italik" gibi ayarlar nedir?

Facebook'ta bir grupta gönderi oluşturuyorum, tam böyle yazı yazarken solda yazı ayarları çıkıyor, çeşit çeşit ayarlar var, ya da yazının üstüne gelip fareyle sola tıklayınca 'kalın, italik' gibi şeylerde çıkıyor... Bu eskiden yoktu, niye geldi, nasıl kapatırım?

dudugok dudugok (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu herkeste böyle oldu. Facebook metin editörüne yeni yeni özellikler getirmiş. İstersen yazıyı kalın yapabiliyorsun. Bunlar Facebook'un özelliği olduğu için kaldıramayız.

    omercik omercik (9418)