facebook kameralı sohbet

facebookta kamera actımızda bu görüntülü konusma kendiliğinden kaydolur mu pc de video yakalama video duzenleme programları olsa bile yani hiç bir program acık değilken pcyi acıp facebookta kameralı sohbet ettiğimde bu kendliğinden herhangi bir programa kayıt olmaz dimi yani kayıt için programı acıp kayıt düğmesine basmak gerek mi

takintilik123 takintilik123 (-3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Video görüntüsünü kaydetmek için programların kurulu olması yeterli değildir.

    Programları sizin çalıştırmanız ve kaydı başlatmanız lazım. Yani programı çalıştırıp, Kayıt dügmesine basmanız lazım.

    Facebook veya başka bir ortamda kamera açıkken görüntü kendiliğinden kaydedilmez.

    hakan hakan (15394)