FACEBOOK KARMAŞIK HATA

meraba arkadaşlar facebookta şifremi unuttum şifrenimi unuttun seçeneğini en son adımına kadar takip  ediyorum ve en sonda kullandığın bağlantı geçersiz tekrar dene isimli hata alıyorum farklı bilGisayardan denememe rağmen hala bu hatayı alıyorum ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN 30 GÜNDÜR GİREMİYORUM FEYSE!!!!!!!!!!!!!!!

ali7458 ali7458 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

       Merhaba,
    Yaptığınız işlemleri teker teker açıklarsanız daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilirim.

    sempiternal sempiternal (26)