Windowslive.com e-mail adresime erişemiyorum, Facebook hesabımı nasıl kurtarırım?

Facebook eposta adresi @windowslive.com olan hesaba giriş yapamıyoruz  Facebook şifreyi  yenilemek için eposta gerekli ama giremiyorum.Aynı epostayı yeniden alamıyorum çünkü artık @windowslive.com kalktı. @hotmail ve @outlook var.Nasıl halledebilirim?

oguzhan34 oguzhan34 (96)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonu tanıt onay kodun gelsin ondan sonra yeni bir mail adresi tanıtırsın . Kolay gelsin

    serdeni serdeni (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    Bir ara ben de bu dertten müzdarip olmuştum. Çok araştırdım ama bir türlü windowslive.com uzantılı eposta adresine erişemedim. Herhalde bunun çözümü yok.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Facebook destek mail yok u acaba? @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce
    • Bildiğim kadarıyla Facebook'a doğrudan ulaşabileceğin bir mecra yok. Olsa bile randuman alacağını sanmıyorum. Sonuçta hesabında kayıtlı bir kurtarma bilgisine erişemiyorsun. Onlar windowslive.com'un kalktığına bakmazlar. @oguzhan34 omercik 5 yıl önce