Facebook linkimi değiştirebilirmiyim?

Ben hesabımı Ahmet Başköylü diye birinden almıştım ve link kısmındada onun adı yazıyor

https://www.facebook.com/ahmet.baskoylu.90

bunu değiştirebilirmiyim acaba?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Not : Resim net görünmüyor ise üzerine bir kere tıklaman yeterli olacaktır

    - İlk olarak Ayarlar kısmına girin. Ayarlar kısmı bilgisayarda sağ üstte aşağı ok kısmında yer alıyor, Mobilde ise sağ üst kısımda alt alta 3 tane çizginin içide yer alıyor

    - Daha sonra ad kısmının altında bulunan kullanıcı adı kısmına girin ve eklemek istediğiniz kullanıcı adını yazın.

    Not : Bu işlemi yanlızca bir defa uygulama şansın var.

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)