Facebook "lütfen kimliğini onayla" çözümü nedir?

Telefon numara doğrulaması yaptığım Facebook hesabıma girmeye çalışırken "Lütfen şifreni değiştir. Kimliğini onayla" hatası alıyorum. Kardeşim de aynı PC'den Facebook kullandığı için böyle olduğunu düşünüyorum. Lütfen kimliğini onayla sorununu nasıl çözerim? Kimliğimi vermek istemiyorum.

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Boşuna Facebook hesabını kurtarma yolları arama. Eğer sadece kimliğini yükleyerek doğrulama seçeneği sunuyorsa başka yapacak hiçbir şey yok. Kimlik doğrulaması yapmadan hesabını kurtaramazsın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Facebook'unda verdiğin bilgiler ( Doğum tarihi,Eş, İsim,Soyisim... ) gibi bilgiler ile eşleşen Kimlik bulmalısın kendinin olur zaten kendininkini istiyor. internetten "Kimlik" Yazıp facebook'a aktarırsan %100 Kabul etmez.

      infinity infinity (402)