Facebook Mail Hack?

herkese merhaba,

ister yorgun argin geldikten sonra bir tane mail dusmus bosluguma gelip linke tikladim bi sayfa acildi ve hemen kapattim. Bu durumda sadece bir linkten hesap bilgilerimin calinmasi gibi bir durum olabilir mi?

mailin foto hali boyle: facebook gorseli yapmis sadece herhangi bir acc pw girmedim sadece linke tikladim farkli site acilinca direk kapadim. takintiliydim yardimci olursaniz sevinirim

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11083857_10153379523869994_2038147313831464295_n.jpg?oh=64ccc278df15ae627e9acfbf3b1681bb&oe=55286889&__gda__=1428781350_8dd6d15ff71ddcceb247a084bd08e21c

herhangi bi program var mi? keylogger ddos hijack trojan vs seyleri temizleyecek

eset smart securty ile tarattim birsey cikmadi, eset trial

eraizgn eraizgn (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sadece linki tıklayıp daha sonra kapattıysanız herhangi bir bilginiz, Facebook parolanız gibi, çalınmamışır.

    Parolanızın çalınması için  bir uygulamayı indirip çalıştırmanız ya da sahte bir facebook giriş ekranında parolanızı girmeniz gibi.

    Link muhtemelen ya reklam ya da sahte bir login ekranı içeriyordur. İçiniz rahat olabilir.

    hakan hakan (15394)
    8 yıl önce cevaplandı

      Facebook mail hacklara karşı önlemini gerçekten çok iyi almıştır.

      Ama yinede mail hack yapanlar var.

      Siz yinede facebook şifrenizi değiştirin. Sizin dediğiniz gibi bilgisayara virüs yüklemesi hemen kapattıysanız imkansız gibi birşeydir.

      kralfenerkan kralfenerkan (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Tesekkur ederim cevaplariniz icin, biraz olsun icim rahatladi. 4 kere PC taramasi yaptim birsey bulmadi. Sonra maili wireless ipadten girip tekrar linke baktim. Once bi siteye .ru uzantili ordan da ilac firmasiyla iligli bi sayfaya yonlendirdi. Reklamla alakalidir diye umuyorum. VK.com da gezerken su uyariyi aldim: http://cs625622.vk.me/v625622038/27c7e/ZIw-yC2mxJM.jpg

        blocked olmasi rahatlatici cunku IP bana ait degil, onuda facebook sifresini degistirdikten sonra degistigine dair mailime bilgi dusmesi lokasyon, ip, tarayici vs gibi

        sunda kesinim: herhangi bir exe rar zip birsey kurmadim kurmadi login olucak bi bilgi de doldurmadim

        sorun yoktur umarim? tekrar tesekkur ediyorum

        eraizgn eraizgn (1)
        8 yıl önce cevaplandı

        • içiniz rahat olsun bir sorun yok. hakan 8 yıl önce
        • siz olmasaniz, tum sorularima cevap aliyorum eraizgn 8 yıl önce
        • ty ty eraizgn 8 yıl önce
        • Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz, teşekkürler hakan 8 yıl önce