Facebook mesaj gönderirken Bir sorun oluştu hatası

Facebook'ta mesaj göndermeye çalışırken

Hay Aksi

Bir sorun oluştu. Bunu en kısa sürede düzeltmeye çalışıyoruz. Tekrar deneyebilirsin.

şeklinde bir mesaj alıyorum ve karşı tarafa mesajım gitmiyor. Facebook'ta bu hata mesajının sebebi ve çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta mesaj gönderirken alınan

    Hay Aksi

    Bir sorun oluştu. Bunu en kısa sürede düzeltmeye çalışıyoruz. Tekrar deneyebilirsin.

    hata mesajının sebebi Facebook sunucularındaki geçici problemdir. Facebook sunucuları aşırı yogun olduklarında, kullanıcı  taleperini karşılarken bazen yetersiz kalabilir veya hataya düşebilirler.

    Bu hata mesajı aldığınız da tek yapabileceğiniz sonra tekrardan denemenizdir. Sorun geçici bir sorundur ve kısa bir süre sonra düzelecektir.

    pelinny pelinny (863)