Facebook Messenger bildirimleri nasıl kapatılır ?

Facebook Messenger bildirimlerinı nasıl kapatırım?

Facebook Messenger'da bildirim gelmesini nasıl engellerim?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook uzun zamandır hayatımızda olan ve her kitleden kullanıcıya sahip bir sosyal medya platformudur. Gelişen teknoloji ile telefonlarımızda uygulama olarak da var olan Facebook mesajlaşma amacı ile kullanılan bir ek uygulama daha yayınlamıştır. Facebook Messenger, Facebook üzerinden gelen mesajları görmemizi ve yanıtlamamızı sağlayan, Facebook'u mesajlaşma aracı olarak kullananlara kolaylık getiren bir uygulamadır.

    Facebook Messenger uygulamasını kullandığınız telefona göre market üzerinden bulabilirsiniz.
    Oldukça işe yarar olan Facebook Messenger uygulaması, pek çok mesajlaşma uygulaması gibi, gelen mesajları bildirim ekranında gösterir. Ancak bazı kullanıcalar bildirim sesinden veya bildirim ekranında görünen mesajlardan rahatsız olabiliyor. Telefonunda Facebook Messenger bildirimlerini görmemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

    Facebook Messenger bildirimleri nasıl kapatılır ?

    1. Facebook Messenger uygulamasını açın.

    2. Sağ üst kısımda yer alan Ayarla ikonuna tıklayın.

    3. Ayarlar bölümünde bulunan Bildirim ve Sesle başlığına tıklayın.

    4. Bu kısımda yalnızca sessiz olmasını veya en üstte bulunan Aç/kapa butonu ile tamamen kapanmasını sağlayabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)