Facebook Messenger mesaj istekleri nasıl görüntülenir?

Facebook Messenger mesaj istekleri nedir?

Facebook Messenger mesaj istekleri nereden açılır?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu çözüm Mart 2019'da güncellenmiştir!

    Messenger uygulamasının yeni sürümünde mesaj isteklerinin yeri değişti. Yeni çözümü bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz: Messenger mesaj istekleri nasıl açılır? | Videolu Anlatım

    Facebook Messenger mesaj istekleri nasıl görüntülenir?

    Facebook üzerinde daha önceleri gelen her mesaj gelen kutusuna düşmekteydi. Fakat bu durum zamanla değişti. Arkadaşımız olmayan kişilerden gelen mesajlar gelen kutusunda gözükmemekte. Güvenlik için Facebook tarafından alınan bir önlemdir.

    Facebook Messenger üzerinde gelen mesaj isteklerini, yani arkadaşınız olmayan kişilerden gelen mesaj isteklerini görmek için aşağıdaki yolu izlemelisiniz.

    1. Facebook Messenger uygulamasını açın.

    2. Sağ üst köşede bulunan Ayarlar butonuna tıklayın.

    3. Ayarlar kısmında Kişiler bölümüne girin.

    4. En üstte bulunan Mesaj istekleri yazısına tıklayarak gelen Mesaj istekleriniz görebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bilmeyneler için güzel bir paylaşım.

      xnstr xnstr (-25)