Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?

Telefonda Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?

Tablette Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?

    ˙·٠٠•●Çözüm Önerim ●•٠٠·˙
    1)      Akıllı telefonunuzda Messenger uygulamasını açın ve karşınıza kişi listesiniz gelsin.

    2)      Daha sonra yukarıda en sağda bulunan Ayarlar sekmesine tıklayın.

    3)      Çıkan ekranda Bildirimler ve Sesler sekmesine tıklayın. En üstte yer alan Bildirimler ve SeslerAçık” yazan butona tıklayıp kapalı durumuna getirdiğinizde artık sizi Messenger'da rahatsız edemezler.

    lion lion (595)