Facebook Messenger, yazışmaları telefon hafızasına kaydediyor mu?

WhatsApp'ta olduğu gibi (crypt5, crypt7, crypt12) Facebook Messenger da Android sistemde hafızanın herhangi bir yerine kayıt tutuyor mu?

Yoksa Messenger da yapılan yazışmaların kaydı sadece Facebook veritabanına mı kaydoluyor?

yramazan yramazan (13)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet Facebook yada Messenger ın yapısında tutuluyor ama isterseniz bir kaç ayarla sanmıyosam telefonunuza kaydedebilirsiniz ses ve görüntü dosyalarını.

    lucas77 lucas77 (199)
    6 yıl önce cevaplandı

      Messenger uygulaması bildiğim kadarı ile telefon hafızasına veya başka bir yere yedek almıyor. Sesli, görüntülü, videolu, yazılı mesajlar Facebook sunucularında saklanıyor.

      omercik omercik (9418)