Facebook msn de birinin beni engellediğini nasil anlarim

Facebook msnde bende ekli olmayan arkadaşımı çevrim içi göremiyorum facebook anasayfasını aktif kullanıyor ama , beni msnde engellemiş olabilir mi ?

kullanici761769 kullanici761769 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger uygulamasını aç. Arama bölümünden arkadaşının adını yaz arat.

    Daha sonra ona bir mesaj göndermeyi dene.

    Mesaj normal bir şekilde giderse engelli değilsin demektir.  "Mesaj gönderilemedi", "Mesaj şuan bu kişiye iletilemiyor" gibi mesajlar alırsan karşı taraf seni engellemiş demektir.

    murat murat (12492)