Facebook ne zaman yanıt verir?

Merhaba,,

Facebook hesabımı açtırmak için kimlik yolladım,acilen açılmasi gerekiyor fotoğraflar falan mesajlajmadakiler çok önemli ne zaman yanıt verirler?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bazen 1 gün, bazen 2,bazen 1 hafta, bazen 1 ay.. Bunun belli bir süresi yok. Hiç cevap alamadığım bile olmuştur. Başka şansın yok hesabın açılmayadabilir. Mecbur bekleyeceksin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hiç bir zaman garantisi yok. 2-3 gün de olabilir 3-4 hafta da olabilir.  Facebook bu tür mesajlara çok hızlı cevap vermiyor bunu bil. Senin için acil olabilir ama onlar için böyle bir durum yok. Bu sebepten kimse sana süre veremez açıkcası.

      hakan hakan (15409)