Facebook onay kodunu nasıl alırım onay kodu nereye gelecek detaylı bilgi istiyorum

Facebook onay kodunu nasıl alırım onay kodu nereye gelecek detaylı bilgi istiyorum kod gelmiyor nereye gelecek. Bütün cevaplar nereye gelecek ve nasıl alırım

kullanici359034 kullanici359034 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba aşağıdaki konuyu okudunuz mu?

    Facebook onay kodu gelmiyor sorunu nasıl çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      facebook onay kodunu nasıl istersin diye bir soru var orda facebook bağlı e postanı işaretleyebilirsin veya ceptelefonu eklediyseniz onu işaretleyebilirsiniz hangisine isterseniz işaretleyin gönderi tıklatın birsayafa açılır osayfada onay kodunun

      gireceğin sayfadır onay kodun  5 dakika sürmeden onay kodunuz  örenek olarak e postayı tercih ettiysen e postana girersin onay kodunu  burdan alırsın daha önce onay kodu gireceğin sayfa açıktır zaten kodu bu sayfaya girersin onaylandı belirdiyse tamamdır

      candan candan (4301)