Facebook otomatik arkadaşlık isteği gönderiyor?

Facebookta profiline baktığım kişilere arkadaşlık isteği gidiyor?

bl4lev bl4lev (790)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'un uygulamasındaki büyük hatadan bahsediliyor. Bu hataya göre Facebook, kullanıcıların izni olmadan, otomatik olarak arkadaşlık isteği gönderiyor. Bu durum, çoğu kullanıcı tarafından hoş karşılanmadığı gibi, bazıları tarafından da nefret edilmektedir. Facebook yetkilileri, bu hatanın farkında olduklarını, hızlı bir şekilde düzeltmeye çalışacaklarını belirttiler. Ancak, bu hata hala devam ederse, kullanıcılar bu durumdan rahatsızlık duymaya devam edeceklerdir.

    Meta'dan sorunla ilgili yapılan yazılı açıklama içeriği:

    Bir Meta sözcüsü durum hakkında yorum yaptı: "Facebook uygulamasında yapılan son güncelleme kısa bir süre için Facebook arkadaşlık isteklerinin yanlışlıkla gönderilmesine neden oldu. Bunun olmasını engelledik ve bunun neden olabileceği her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz." şeklinde kamuoyuna duyurdu.

    bl4lev bl4lev (790)
    11 ay önce cevaplandı