Facebook paketimi Opera'dan kullanamıyorum

fesbuk paketim var opera mini den girmiyor  fesbuk uygulamasından giriyor opera miniden neden girmiyor yöntemi varmı telefon nokıa 113

gkha gkha (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook paketi sadece “ Facebook Uygulamasında “ geçerlidir.

    Sen opera mini ile giriş yapmaya çalışıyorsun fakat girilmiyor çünkü sen tarayıcıdan giriş yapıyorsun Facebook’a oysa ki sana Facebook Paketi verilmiş ve bu demek oluyor ki sadece “ Facebook Uygulamasından “ giriş yapabilirsin.

    Youtube uygulaması gibi düşün 😉

    Opera Mini ile giriş yapmak istiyorsan “ normal internet paketin “ olmalı..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)