Facebook profil fotoğrafını yoruma beğeniye kapatma

Facebook profil fotoğrafımı beğeniye kapatmak istiyorum nasıl yaparım? Yani profil fotoğrafımı kimsenin beğenmemesini ve yorum yapamamasını istiyorum.

Facebook profil fotoğrafı beğeniye ve yoruma nasıl kapatılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta profil resminizi kimsenin beğenmemesini ve yorum yapmamasını istiyorsanız profil resminizi sadece ben olarak ayarlamalısınız. Sadece ben yaptığınızda profil resminiz görünecek ama beğeniye ve yorum yapmaya tamamen kapalı olacak. Aşağıda anlattığım adımları uygulayarak facebook profil fotoğrafınızı beğeniye ve yoruma kapatabilirsiniz.

    Facebook profil fotoğrafını beğeniye ve yoruma kapatma:

    1. Adım: Facebook profilinize girin.

    2. Adım: Profil resminize tıklayın.

    profil resmine tıkla

    3. Adım: Karşınıza gelen ekranda sağ köşedeki Herkese açık simgesine tıklayın.

    4. Adım: Açılan listeden "Sadece ben" seçeneğini seçin.

    profil resmini sadece ben yapma

    Facebook profil fotoğrafını "sadece ben" yaptığımda ne olur?

    Profil fotoğrafınızı sadece ben olarak ayarladığınız zaman arkadaşlarınız da dahil olmak üzere hiç kimse profil fotoğrafınızı beğenemez, yorum yapamaz. Aynı zamanda o ana kadar gelen beğeni ve yorumları da göremez. Yani facebook profil fotoğrafını yoruma ve beğeniye kapatmış olursunuz.

    Profil fotoğrafınız yine görünür elbette ama sadece görünür. Herhangi bir işlem yapılamaz.

    omercik omercik (9418)