Facebook profil resmime tıklanmasını nasıl önlerim?

Merhaba,

Facebookta bir profile girdim. Profil resminde mavi bir kalkan işareti vardı. Profil resmine tıklanmıyordu. Ben bunu kendi profilimde de yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu bahsettiğin özelliğin adı Facebook profile picture guard /facebook profil resmi koruyucusu.

    Facebook profile picture guard  profil resminin başkaları tarafından çalınmasını engelleyen bir özellik fakat tüm ülkelerde aktif değil. İlk olarak Hindistan'da tanıtıldı. Şuanda da bildiğim kadarı ile Hindistan'da aktif durumda. Ülkeni Hindistan, cinsiyetini de kadın yaparsan belki sana da gelir bu özellik.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @murat abi peki cinyeti kadın yaptıktan sonra tekrar erkek yapıp ülkeyi Türkiye yapsam özellik devam eder mi toprak34 5 yıl önce
    • @toprak34 deneyebilirsin, ben denemedim sadece Youtube'de bir kaç video gördüm bazılarında çalışmış bazılarında çalışmamış. murat 5 yıl önce
    • ben sadece kadın olarak değiştirip denedim olmadı :=) @murat @toprak34 alattin 5 yıl önce