Facebook profilime bakanları kişileri görmek istiyorum

Facebook profilime bakan kişilerı görmek istiyorum

ugurcan1706 ugurcan1706 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dostum Facebook profiline bakan kişileri göremezsin. Ancak profiline sıklıkla bakan kullanıcıları görebilirsin
    Nasıl mı ?
    1-  Facebook hesabınız açıkken profilinize girin.
    2- Boş bir kısma sağ tıklayın ve ” Sayfa kaynağını görüntüle ” seçeneğine tıklayın.
    3- Açılan sayfada ” Ctrl + F ” tuşlarına basın arama boşluğuna “, “InitialChatFriendsList ” yazın.
    4- Alt kısımda yazan rakamları kopyalayın. Mesela “100000671315747” bu kısımdan şu rakamları kopyalayın 100000671315747
    5- Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/buraya yazın ” ve adrese gidin.
    6- Profilinize sıklıkla bakan kişilerin id adresleri orada olacaktır.

    gorkemkazak gorkemkazak (36)