Facebook profilime en son kimler baktı öğrenmek istiyorum

kullanici799613 kullanici799613 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook içinde direkt böyle bir özellik yok ancak Play Store'da "profilime kimler baktı" adı altında çeşitli uygulamalar bulunuyor. Bunların ise güvenilirliği tartışılır, sonuçta Facebook hesabınıza erişecekler.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Facebook için çalışan bir "Facebook profilime en son kimler baktı" uygulaması yok. Bunların tamamı virüs ya da hesap bilgilerini çalan uygulamalar.

      Bu sebepten "Facebook profilime en son kimler baktı" gibi bir arayıştan vazgeçmen iyi olur. Yoksa o programları denerken birden hesabın elinden gider, hesabını çaldırırsın.

      hakan hakan (15409)