facebook programı indirirken..

Face programı indirirken bize kabul ettirdiği sartlar, cihazimizin içeriğine ulaşma mesela mikrofona varana kadar birçok yere ulasmayi kabul etmemizi, programı indirme şartı olarak dayatmasi nin sebebi nedir? Bu yolla bizi dinleyip izliyorlarmi acaba? Tskurler.

erdal65 erdal65 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook üzerinden konuşma , ses kaydı yollama , fotoğraf çekme , gönderme gibi işlemler olduğundan izin verdiriyor.

    bcaggul bcaggul (117)