Facebook reklam verdim aktif yazıyor ama halen hiçbir hareket yok ??

Merhabalar

Reklam aktif gözüküyor ama hiçbir tıklanma veya ücret kesintisi yok sebebi nedir ?

utku27 utku27 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ne zaman verdiniz, belli bir süre geçmesi gerekebilir.Bu süre zarfında facebook verdiğiniz reklamı inceleyip onaylama sürecine alabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Reklamınız onaylandı diye bildirim geldi zaman planlaması yaptım bugun saat 10:30a şu anda aktif yazıyor ama hiç tıklanma veya maliyet düşüşü yok acaba beklenilmesi gereken bir süremi var yoksa benmi yanlış bişeyler yapıyorum

      utku27 utku27 (1)