facebook sayfa beğenileri

merhabalar,

kurumlara ait facebook sayfalarında beğenileri arttırma yollarını araştırıyorum... facebook'un kendine ait reklamlarını kullanma ücretleri epey tuzlu görünüyor... addmefast gibi web sitelerini kullanmak ne kadar doğru olur?.. kurumun imajını kötü etkiler mi konusunda fikrinizi almak isterim...

teşekkürler...

hikmety hikmety (50)
10 yıl önce sordu

  • google dan ban yeme ihtimali olduğu gibi bilgileride gördüğümü eklemek isterim... hikmety 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

uzmanim.net'te yeralan facebook beğeni kasma başlığında belli başlı siteler verilmiş.

Bu gibi siteler üzerinden facebook sayfanıza gelecek olan beğeniler genelde sadece rakam olarak kalıyor. Bu siteleri kullanan kullanıcılar gerçek hesap yerine sahte hesaplar üzerinden sayfaları beğeniyorlar.

Sonuç olarak sayfa beğenisi rakam olarak yükselmekle beraber aslında bu durum aldatıcı bir görünüm ortaya çıkartıyor.

Bu tür sitelerden beğeni yapan kullanıcıların yaş ortalaması 16'nın altında.  Ayrıca "çok tuhaf" facebook sayfaları ile aynı platformdan görünmek de hoş olmayabilir.

Amacınız facebook sayfanızın sadece rakam olarak beğenisini arttırmaksa yapılabilir ama buradan bir takipçi kitlesi elde etmek neredeyse imkansız.

alattin alattin (16999)
10 yıl önce cevaplandı

  • teşekkürler... hikmety 10 yıl önce