Facebook sayfa silme nasıl yapılır? Facebook sayfa kapatma

Facebook'ta sayfa nasıl kapatılır? Facebook sayfa kapatmak istiyorum nasıl kapatırım?

Facebook sayfa silme yöntemi nedir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook sayfa silme nasıl yapılır?

    Facebook'ta artık kullanmadığınız ya da herhangi bir sebepten dolayı sayfa kapatmak istiyorsanız aşağıdaki Facebook sayfa silme yöntemini adım adım uygulayabilirsiniz.

    1. Öncelikle kapatmak istediğiniz Facebook sayfasına yönetici yetkisi olan hesabınızdan girin.
    2. Sayfanın sağ üst kısmındaki Ayarlar'a tıklayın.

    3. Ardınıdan sol taraftaki Genel sekmesine tıklayın.
    4. Genel sekmesinde sayfayla ilgili bazı yönetim seçenekleri bulunur.
    5. En alttaki "Sayfayı kaldır" seçeneğine tıklayın ve çıkan "xxxx'i sil" linkine tıklayın.

    6. Böyle Facebook sayfa silme işlemi başlamış oldu.

    Facebook sayfa silme işlemini başlattıktan sonra 14 gün beklemek zorundasınız. 14 gün sonra tekrar aynı yere gelip tekrar aynı şekilde "xxxx'i sil" linkine tıklayın ve işlemi onaylayın. Sonra Facebook sayfa kapatma işlemi tamamlanacaktır.

    omercik omercik (9418)