Facebook sayfama fotoğraflı yorum açamıyorum

Merhabalar yeni bir sayfa kurdum fakat fotoğraflı yorumlar kapalı bir türlü açamadım nasıl açabilirim ? İnsanlar fotoğraflı yorum yapabilsin istiyorum

bcaggul bcaggul (117)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sayfa içinden Ayarlar > Genel > Ziyaretçi Gönderileri altında

    Düzenle  ve daha sonra Fotoğraf ve video gönderilerine izin ver

    Bu işlemden sonra kullanıcılar yorumlara Fotoğraf ekleyebilirler.

    Fakat bildiğim kadarı ile sadece tarayıcı üzerinden yoruma fotoğraf eklenebiliyor. Kullanıcı mobilden giriyorsa resim ekleyemiyor.

    hakan hakan (15409)