Facebook sayfamda nasıl anket oluştururum?

Facebook sayfamda anket oluşturmak istiyorum. Şıklı ve oylama şeklinde yapılan bu anket Facebook'ta yok mu? Varsa nasıl yapılıyor?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook anket uygulaması gruplarda var fakat sayfalarda yok. Fakat uygulama kullanarak anket oluşturabilirsin.

    Facebook'ta anket oluşturmak için https://apps.facebook.com/opinionpolls/ adresini kullanabilirsin.Sayfa girdiğinde sağ üst köşede Create Poll linkine tıkla.

    Senden bir kaç onay isteyecektir. Sonrasında sorunu ve şıkları girebileceğin bir ekran gelecek. Bu uygulamanın ücretli ve ücretsiz olan sürümleri var. Ücretli olanda reklam görüntüleniyor.

    alattin alattin (16984)