Facebook sayfamdan arkadaşımla olan messenger mesajlarımı yanlışkla konuşmayı sil bölümünden sildim

Facebook sayfamdan arkadaşımla olan messenger mesajlarımı yanlışkla konuşmayı sil bölümünden sildim.

Geri nasıl alabilirim ?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook mesajlarınızı geri getiremezsiniz.Facebook üzerinden sildiğiniz mesajlar facebook üzerinden silindiği için geri getirilemeyecektir.

    Ancak mesajlarınızı facebook arayüz üzerinde silse bile bir ihtimal sunucularından silmemiş olabilir.Bu durumda siz facebook.com üzerinde yaptığınız tüm verilerinizi indirdiğinizde mesajlarınıza ulaşma ihtimali olabilir.

    Facebook üzerinden şuana kadar paylaştığınız tüm arşvinizi indirmek için aşağıdaki yolu izleyin.

    Bilgilerinizi ayarlar sayfanızdan indirebilirsiniz. Bilgilerinizi indirmek için:

    1. Tüm Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan  simgesine tıklayın ve Ayarlar'ı seçin
    2. Genel Hesap Ayarlarınızın en altında yer alan Facebook verilerinin kopyasını indir seçeneğine tıklayın
    3. Arşivimi Başlat'a tıklayın
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim . Bu işin geri dönüşü olmaması çok kötü .. ismailsarp (5026) mat7 6 yıl önce
    • Malesef, kullanıcının dikkat etmesi gereken durumlar olabiliyor. @ebruli ismailsarp 6 yıl önce
    • Aynen ve maalesef . Bende bu hatayı nasıl yaptım anlamıyorum ...ismailsarp ismailsarp (5041) mat7 6 yıl önce