Facebook sayfası nasıl kapatılır?

Bir Facebook sayfam var, nasıl kapatırım?

Facebook sayfamı nerden silebilirim?

Facebook sayfası nasıl silinir?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Facebook sayfamı nasıl silerim?

    Facebook sayfanızı kalıcı olarak silmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şöyledir:

    1. Kapatmak istediğiniz sayfanın yöneticisi olan Facebook hesabınıza giriş yapın.
    2. Facebook sayfasının sağ üstünde bulunan ok işaretine tıklayın ve Facebook'u şu adla kullan başlığının altından sayfanızı seçin.
    3. Sayfanızın profilinde sağ üst kısımda bulunan Ayarlar yazısına tıklayın.
    4. Açılan sayfanın en altında bulunan Sayfayı kaldır yazısına tıklayın ve daha sonra sayfayı kalıcı olarak sil linkine tıklayın.
    5. Açılan pencerede Sil butonuna tıklayın.

    Facebook sayfanız kalıcı olarak silinecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)