Facebook sayfasına Değerlendirmeler bölümü nasıl eklenir?

Bazı Facebook sayfalarında bulunan ve yıldızlar ile puan verip yorum yapmaya sağlayan Değerlendirmeler Facebook sayfasına nasıl eklenir?

Facebook sayfasında değerlendirme bölümü nasıl aktif edilir?

pelinny pelinny (863)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook sayfasına Değerlendirmeler bölümü nasıl eklenir?

    Eğer Facebook ayfanızda yıldız ile değerlendirme eklemek istiyorsanız bunun için öncelikle sayfanızı Yerel işletme olarak eklemeniz gerekiyor.

    Eğer sayfanızı web sitesi olarak oluşturduysanız o zaman yıldızlı değerlendire bölümü maalesef sayfanıza eklenemiyor.

    Yerel işletme olarak oluşturduğunuz sayfanızda, adres ve telefonunuzu girdiğinizde yıldızlı Facebook değerlendirmesi otomatik olarak geliyor.

    Yani yıldızlı Facebook değerlendirmesini aktif etmek için sayfa türünüzü doğru ayarlamış olmanız gerekiyor. Sonradan yıldızlı sayfa değerlendirme eklemek mümkün değil.

    pelinny pelinny (863)