Facebook sayfasında bir paylaşımın sağ alt köşesinde o paylaşımı kaç kişinin gördüğü yazıyor. Bu ne anlama geliyor ?

Facebook sayfasında bir paylaşımın sağ alt köşesinde o paylaşımı kaç kişinin gördüğü yazıyor.

Bunun tam olarak neyi gösterdiğini açıklayabillirmisiniz bana rica etsem.

Bu gören kişiler o paylaşımın kaç kişi tarafında okumuş yada izlemiş olduğunumu gösteriyor ?

Yoksa  o  paylaşımı  okumadan yada izlemeden  geçtiklerini  ve yahut o paylaşımın onların  anasayfalarında  gösterildiğini mi gösterir ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebookta bir paylaşımda sağ alt köşede görülen sayı,o paylaşımı kaç kişinin açıp gördüğünü göstermektedir. üstüne tıklamadığı sürece  görüldü olarak gözükmez .

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yani yazı veya video paylaşımını açtığını fakat beğenmediğini yada beğendiğini gösteriyor . Doğrumu anladım @blackheaven (451) mat7 7 yıl önce
    • beğenme ile alakası yok sadece açıp görüntülediğini gösteriyor :) @ebruli beğendiği zaman ayrı bir bildirim geliyor zaten blackheaven 7 yıl önce
    • Anladım çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar. :) @blackheaven (474) mat7 7 yıl önce