facebook sayfasında yorumları kapatma

merhabalar,

facebook kişisel sayfalarında yorumlar tamamen engellenebiliyor, ancak kurum sayfalarında böyle bir şans var mıdır? bulabildiğim sadece yasaklı kelimeler olarak bir engelleme var, birde küfür filtresi. türkçe en sık kullanılan kelimeleri yasak kelimeler kısmına girerek mi engelleme yapmalıyım? ya da başka bir şans var mıdır?

hikmety hikmety (50)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook normalde sayfalardaki yorumların engellenmesine izin vermiyor. Seninde bahsettiğin gibi şuan için en geçerli yok  çok kullanılan kelimeleri Küfür filtresine eklemek. Böylece gönderilerin altına yorum yazılmasına nispeten engel olabilirsin. Ama tabi saçma sapan yazımları engellemeyecektir.

    alattin alattin (16984)