Facebook Sayfasını Twitter sayfasına nasıl bağlarım?

Facebook'ta yönettiğim bir sayfayı Twitter sayfasına sağlamak istiyorum. Yani Facebook'ta paylaştığım şeylerin Twitter'da otomatik paylşılmasını istiyorum. Facebook'u Twitter'a nasıl bağlarım?

pelinny pelinny (863)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir Facebook sayfasını bir Twitter hesabı ile eşleştirmek birbirine bağlamk istiyorsanız şunları yapın:

    1. https://www.facebook.com/twitter adresini açın.
    2. Sayfalarını Twitter'a Bağla adımı altındaki hangi sayfayı bağlamak istiyorsanız onn yanında bulunan Twitter'a bağla butonuna basın.

    3. Facebook, hesabını kullanmak üzere yetkilendirilsin mi? sayfası açılacak. Bu sayfada uygulamaya izin ver'i tıklayın.

    4. Twitter hesap bilgilerinizi girin.

    Bu işlemden sonra artık Facebook'ta paylaşılan her şey Twitter sayfanızda da görüntülenecektir.

    yine aynı adımları izleyerek Facebook - Twitter bağlantısını kaldırabilir veya yetkiler üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)