Facebook şifre yenileme kodu gelmiyor

Facebook şifremi unuttum. Şifremi yenilemek istiyorum ama telefonuma bir türlü şifre yenileme kodu gelmiyor. Ne yapmalıyım?

asmid asmid (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://www.facebook.com/recover/initiate adresine gittiğinde sana Facebook şifre yenileme kodunu nasıl almak istediğini soracak. Burada Email seçebilirsin. Böylelikle şifre yenileme kodu email adresine gelecektir.

    Normalde şifre yenileme kodu telefona çok hızlı gelir.  Geçici bir sorun olabilir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      hotmail.com bu hesabımı açamıyorum telefonuna bir türlü kod gelmiyor

      asmid asmid (1)