Facebook şifremi unuttum, facebook şifremi nasıl değiştiririm?

Facebook şifremi unuttum, nasıl değiştiririm?

Facebook şifremi unuttum, hesabıma nasıl giriş yaparım?

Facebook şifremi unuttum, nasıl öğrenirim?

Facebook şifremi unuttum, nasıl yenileyebilirim?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

    Facebook şifrenizi unuttuysanız ve facebook hesabınıza giriş yapamıyorsanız, aşağıdaki adımları uygulayarak facebook şifrenizi değiştirebilirsiniz.

         1.   Facebook giriş sayfasını açın, Şifre bölümünde Şifreni mi unuttun? yazısına tıklayın.

         2.   Açılan hesabını bul sayfasında Facebook hesabınızla ilişkili e-posta hesabınızı hatırlıyorsanız, e-posta adresinizi girin ve ara butonuna tıklayın.

    • Şifrenizi yenilemek için e-posta hesabınıza bir mail gönderilecek. Bunun için Devam butonuna basın ve e-posta hesabınıza gelen link ile şifrenizi değiştirin.

         3.   E-posta adresinizi hatırlamıyorsanız, kullanıcı adı, telefon gibi bilgileri girerek ara butonuna basın.              Girdiğiniz bilgilerle ilişkilendirilen Facebook hesapları açılacak. Eğer içlerinde size ait olan Facebook                hesabı var ise:​

    • ​​​Bu Benim Hesabım butonuna tıklayın.
    • Şifrenizi yenilemek için e-posta hesabınıza bir mail gönderilecek. Bunun için Devam butonuna basın ve e-posta hesabınıza gelen link ile şifrenizi değiştirin

         4.   Eğer içlerinde size ait olan Facebook hesabı yok ise:

    • Bu Listede Değilim butonuna tıklayın.
    • Açılan pencerede, bir arkadaşınızın tam adını girin ve Facebook sizin hesabınızı tanımlasın.
    • Hesabınız doğru ise, şifrenizi yenilemek için e-posta hesabınıza bir mail gönderilecek. Bunun için Devam butonuna basın ve e-posta hesabınıza gelen link ile şifrenizi değiştirin.

    Facebook hesabınızın şifresini unuttuysanız ve facebook hesabınıza giriş yapamıyorsanız, bu yollardan biri ile şifrenizi değiştirebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)