Facebook şifresi kayboldu yapabilen var mı acaba?

Facebook şifrem kayboldu. Mail adresine uzun zamandır erişimim yok. Face hesabında telefon numaram da yok. Bana yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim. Çocuklarımın bütün anıları bu hesapta

nil26 nil26 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba facebook şifren google chorme vb tarayıcı facebook şifren kayıtlımıydı eğer öyle ise google choreme sağ üst köşedeki üç nokta alt alta olan yere tıklayın ayarlar tıklayın otomatik doldurma başlığı altındaki şifreler bölümüne tıklayın facebook eposta adresinizi bulun karşısındaki noktalı işaretleri görmek için göz simgesi var o göz simgesine tıklayın facebook şifreniz görünecektir

    gorele28 gorele28 (387)
    3 yıl önce cevaplandı

      Merhaba. Telefon değiştirdim normalde hiç çıkış yapmıyordum telefon değişince şifre falan yok tabi aklımda. Hesaba kayıtlı mail adresi de eski olduğu için ona da ulaşamıyorum ve telefon numarası da olmadığı için kod da alamıyorum. Çocuklarımın bütün anıları bu fotoğrafları ve videoları başka yerde yok çok üzgünüm. Lütfen yardımcı olun

      nil26 nil26 (1)