Facebook silinen gönderileri geri kurtarmak mümkün mü?

Efendim, ben Facebook'ta sildiğim gönderileri geri kurtarmak istiyorum bu mümkün mü acaba.

hsrtmadm01 hsrtmadm01 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta silinen videoları, resimleri, mesajları geri getirmek mümkün değil.

    Bunun sebebi basit: Facebook bu bilgileri kendi bilgisayarlarında (sunucularda) saklıyor.  Durum böyle olunca Facebook üzeride bir mesaj, resim, video silindiğinde bu bilgiler Facebook bilgisayarlarından siliniyor. Tabi bu durumda bu dosyaları geri getirmek mümkün olmuyor.

    murat murat (12492)