facebook silinen mesajlar

facebookta bazı önemli mesajlarımı silindi o mesajları karşı konuştuğum hesaptan alma şansın olabilirmi?

kadirozdemir09 kadirozdemir09 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer konuştuğunuz kişi konuşma geçmişini silmediyse, bu kişiden konuşma geçmişinizi size yollamasını isteyebilirsiniz.

    Fakat sizden bir şeyi kontrol etmenizi istiyorum. Çünkü bazen kullanıcılar sildiklerini düşündükleri mesajları arşive atmış olabiliyorlar. Arşive atılan mesajları görüntülemek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

    1. Facebook sayfanızın sağ üstünde bulunan mesaj simgesine basıp Tümünü gör deyiniz.
    2. Açılan sayfada sol üstte yer alan Diğerleri yazısına tıklayıp ardından Arşiv'e basınız.
    3. Tüm arşivlenmiş mesajlarınız burada listelenecektir.
    4. Arşivden çıkarmak istediğiniz mesajı seçiniz.
    5. Ardından sağ üstten İşlemler butonuna basınız ve Arşivden Çıkar deyiniz.
    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • konuşma geçmişini silmemiş nasıl gönderebiliro konuşmalar facebooktaki konuşmaya yansırmı? kadirozdemir09 9 yıl önce

    karşımdaki kişi konu konuşma geçmişinş silememiş mesajları nasıl gönderebilir

    kadirozdemir09 kadirozdemir09 (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Arkadaşın konuşma geçmişinizi seçip sağ tıklayıp kopyala deyip, ardından konuşma penceresine sağ tıklayıp yapıştır deyip Yanıtla butonuna basarak gönderebilir. Konuşma geçmişini atmanın daha teknik bir yolu yoktur. utkubayat 9 yıl önce