Facebook silinen mesajlari geri cagirma

Merhaba silinen mesajlarımi geri alabilir miyim

kullanici335494 kullanici335494 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebookta silinen mesajları geri alamazsınız.

    Mesajlar normal bir dosya gibi bilgisayarınızda veya telefonunuzda bulunmaz. Facebook sunucularında tutulur. Siz mesajları sildiğinizda Facebook sunucularından silinir. Bu sebepten silinen bu mesajları geri alamazsınız.

    İnternette Facebook silinen mesajları geri alma ile ilgili yöntemler var fakat bunlar uyduruk bilgilerden oluşuyor. Çoğu da aslında silmek yerine arşive taşınan mesajları görmek ile ilgili.

    alattin alattin (16984)