Facebook ta arkadaş eklemeden mesaj gönderme ücreti ne kadardır ?

Facebook ta arkadaş eklemeden mesaj gönderme ücreti ne  kadardır  ?

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Facebook'ta tanımadığınız birine mesaj göndermek ücretsizdir. Fakat mesajınız Diğer kutusuna düşer.

    Eğer gelen kutusuna düşsün isterseniz 0.82TL ödemeniz gerekir.

    Facebook açıklaması

    Facebook'ta bağlantınız olmadığı için mesajın kendisinin Diğer klasörüne düşecektir. Daha Fazlasını Gör

    0,82 TL (TRY) ödeyerek bu mesajı doğrudan onun Gelen Kutusuna gönder

    Mesaj gönderme ekranında Daha fazla linkine tıkladığınızda ücret mdeyerek gönderme yapabilirsiniz.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için . mat7 8 yıl önce

    Facebook ta mesaj gönderme işlemi tamamen ücretsizdir, arkadaş listenize ekli olmasa bile :)

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Geçen yıllarda paralı olacağına dair haberler çıkmıştı o yüzden böyle ısrar sordum . Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için . mat7 8 yıl önce
    • İlginç ben hiç böyle bir habere rastlamamıştım.Haberin bilinçli hazırladığını sanmıyorum. ismailsarp 8 yıl önce

    Facebook'ta mesaj gönderme her koşulda tamamen işlemi ücretsizdir. Bu soruyu sorduğunuza göre Facebook ile ilgili tam bir bilgiye sahip değilsiniz sanırım. Diğer Mesajlar kutusu da gelen kutusu gibidir. Fakat hesabınıza arkadaş olarak ekli olmayan bazı kişilere mesaj gönderdiğinizde güvenlik nedeni ile o klasöre düşer. Göndermiş olduğunuz kişi mesajı her şekilde alır.

    sempiternal sempiternal (26)