Facebook'ta beğendiğim veya yorum yaptığım fotoğrafları arkadaşlarımdan gizleme

Facebook'da fotoğraflara veya diğer paylaşımlara yaptığım yorumları, beğenileri arkadaşlarımdan nasıl gizlerim?

Yani ben bazı fotoğraflara yorum yapıyorum bunu arkadaşlarımın görmesini istemiyorum, arkadaşlarımdan gizlemek istiyorum.

Facebook'ta fotoğraflara yapılan yorumları arkadaşlarımdan gizlemek için bir ayar var mı? Facebook'un böyle bir gizlilik ayarı var mı?

emel emel (67)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'da fotoğraflara veya diğer paylaşımlara yaptığınız yorumların arkadaşlarınız tarafından görünmesini engelleyemezsiniz.

    Facebook'ta paylaşımlara yapılan, yorum ve beğeniler arkadaşlarınız tarafından görünür. Bunun için bir gizlilik ayarı yoktur.

    Facebook yardım bölümünde bununla ilgili şöyle bir bölüm var:

    Bir gönderiyi kimlerin görebileceği sizi endişelendiriyorsa, gönderiyi beğenmeyin veya gönderiye yaptığınız yorum yapmayın.

    Buradan da anlaşılacağı gibi Facebook'ta fotoğraf, video gibi paylaşımlara yapılan yorumlar, beğeniler arkadaşlarınız tarafından görülür. Bunu engelleyemezsiniz. Böyle bir Facebook özelliği veya bunu engelleyecek bir uygulama yok.

    hakan hakan (15424)