Facebook'ta beni kimler takip ediyor?

Facebook'ta beni kimler takip ediyor? Facebook'ta beni takip edenleri nasıl görürüm?

Facebook'ta beni kimlerin takip ettiğini nasıl öğrenirim?

EceKoc EceKoc (834)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta beni takip edenleri nasıl görürüm?

    Facebook'ta sizi takip edenleri görmek için öncelikle Zaman Tünelinize gidin. Daha sonra Kapak Fotoğrafınızın hemen altında bulunan Arkadaşlar butonuna tıklayın. Açılan bağlantıda eğer sizi takip eden birileri varsa 'Arkadaşlar' bağlantısının hemen yanında bir de 'Takipçiler' bağlantısı olacaktır.

    Zaman Tünelinizde Takipçiler bağlantısını görmüyorsanız eğer, sizi takip eden kimse olmadığındandır. Arkadaşlarınız otomatik olarak sizi takip ettiğinden ötürü onlar Takipçiler sayfasında görünmeyecektir.

    EceKoc EceKoc (834)
    9 yıl önce cevaplandı

      Haber kaynağı tercihleri->Gönderilerini gizlemek istediğin kişileri takibi bırak veeeee

      TAMAMDIR :)

      abcd5 abcd5 (1)