Facebook ta bir sayfa paylaşımını reklam amacıyla arkadaşlara yine facebooktan mesaj atmakta yasal mı ?

Facebook ta bir sayfa paylaşımını reklam amacıyla  arkadaş  listesinde ki insanalara yine facebooktan mesaj atmakta yasal olarak sakınca var mı ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yasal olarak bir sakınca olmaz,tabi neyin reklamını yapıcağınıza ve gönderdiğiniz kişilere bağlı.

    Facebook üzerinden mesajla kendi sayfanızın reklamını yapabilirsiniz.birçok kişiye ulaşabilirsiniz. Fakat bir veya birden çok kişinin sizin yaptığınız reklamı Spam olarak işaretleme ve şikayet etme durumunda Facebook tarafından inceleme başlatılır ve olumlu veya olumsuz sonuçlanabilir. Olumsuz olarak sayfanız kapatılabilir.

    blackheaven blackheaven (728)