Facebook'ta bir şeyi aynı anda farklı gruplarda paylaşmak mümkün mü?

Mesela ben Facebook'ta bir grupta bir gönderi paylaşıyorum, fakat o gönderiyi 20 farklı grupta da paylaşmak istiyorum, tek tek o gruplara girip aynı gönderiyi kopyala-yapıştır yapmak yerine bir kerede bir gönderiyi istediğim/seçtiğim tüm gruplarda aynı anda paylaşabilir miyim?

Yani böyle bir uygulama/eklenti var mı?

kanicirar kanicirar (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu dediğin SPAM'a girer. Facebook bu tür işlemleri Spam grubuna sokar. Böyle bir araç bulabilirsin ama bu işlem yüzünden hesabın askıya alınır, kapatılır.  Sonra da yolladığın tüm gönderiler silinir.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Böyle bir uygulama var mı bilmiyorum ama olsa bile kullanmanı hiç tavsiye etmem. Söylediğin şeyi ben elle yapmıştım vaktiyle, Facebook, hesabıma 7 gün paylaşım / yorum engeli verdi.

      omercik omercik (9418)