Facebook'ta Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ˙·٠٠•● Çözüm Önerisi ●•٠٠·˙

    Facebook'ta canlı yayın nasıl yapılır?

    Facebook'ta canlı yayın yapmak için iOS cihazınızdan Facebook uygulamasını açın. Durum Güncelle seçeneğine tıklayın. Canlı yayın özelliği profiliniz de aktifleşmiş ise alt bölmede "Yeni! Canlı video kaydet ve paylaş" seçeneği çıkacak. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra Facebook canlı yayın ile ilgili kısa bir bilgi sizi karşılayacak. Bu ekranda devam seçeneğine tıklayın.

    Son adımda ise "Canlı videonu açıkla.." bölümüne canlı yayınınızın ismini yazıp ve hangi kitle ile paylaşacağınızı seçip canlı yayına başlayabilirsiniz.

    Not: Facebook canlı yayın özelliği şimdilik sadece iOS platformuna sunuluyor.

    lion lion (595)